اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1402/6/26    کد خبر: 15727010   در دسته بندی اجتماعی نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 2  دقیقه

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان؛

ایجاد بیش از هزار فرصت شغلی برای مددجویان اصفهانی

ایجاد بیش از هزار فرصت شغلی برای مددجویان اصفهانی

  مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت: در مدت 5 ماهه نخست امسال برای بیش از هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان فرصت های شغلی ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با ارائه گزارشی از روند فعالیت های حوزه اشتغال و خودکفایی این نهاد برای توانمندسازی مددجویان، اظهار داشت: در 5 ماهه نخست امسال برای هزار و 40 مددجوی مستعد اشتغال، فرصت های شغلی فراهم شده است.
کریم زارع با اشاره به طرح های قابل ارائه این نهاد به مددجویان، ادامه داد: تعداد 188 نفر از مددجویان در طرح های راهبری شغلی در زنجیره تولید محصولات قرار گرفته و وارد بازار کار شدند، همچنین 780مددجوی مستعد نیز با هدایت شغلی و دریافت تسهیلات اشتغال به عرصه های شغلی متفاوت ورود کرده اند.
وی همچنین به مسیر دیگری از طرح های امداد برای خودکفایی و ایجاد زمینه اشتغال مددجویان اشاره داشت و افزود: 72 نفر از مددجویان نیز از طریق معرفی مراکز کاریابی به شرکت ها و بنگاه های اقتصادی سطح استان مشغول به کار شده اند.
مدیرکل کمیته امداد استان، با تاکید به اهمیت خودکفایی مددجویان و نیازمندان و تامین زندگی شرافتمندانه و تقویت اعتماد به نفس این قشر از طریق زمینه سازی لازم برای ایجاد اشتغال، گفت: این نهاد با انجام مشاوره، ارائه آموزش های مقدماتی و حرفه ای به مددجویان تحت حمایت و معرفی به بانک برای دریافت تسهیلات اشتغال، شرایط مناسبی در مسیر ایجاد، راه اندازی و پایداری اشتغال مددجویان فراهم می کند.


مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #مددجو #کمیته امداد #اصفهان #جویا #کمک #حمایت
ما را دنبال کنید:
+