درباره پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا

صدای جویا با مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۸۲۵۲۹ تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ نخستین پایگاه خبری تحلیلی مستقل ایران در استان اصفهان هست که در ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۵ همزمان با روز خبرنگار با هدف آگاهی بخشی، درست اندیشیدن، تعامل اثر بخش و نقد سازنده و همچنین تبیین گفتمان انقلاب اسلامی راه اندازی شده است.

لوگو رسانه خبری صدای جویا

نورالله جویا اظهار کرد؛ در آستانه فرا رسیدن روز قلم، عید سعید قربان و همچنین عید سعید غدیر خم روز گذشته با حضور جمعی از علاقه‌مندان به خبر و رسانه در مجتمع مطبوعاتی اصفهان از هویت بصری(لوگو و شعار) جدید پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا رونمایی به عمل آمد. وی ادامه داد: این رسانه با مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۸۲۵۲۹ نخستین پایگاه خبری تحلیلی مستقل ایران در استان اصفهان هست که در ۱۷ مردادماه ۱۳۹۵ هم‌زمان با روز خبرنگار با هدف آگاهی‌بخشی، درست اندیشیدن، تعامل اثربخش و نقد سازنده و همچنین تبیین گفتمان انقلاب اسلامی راه‌اندازی شد. مدیرمسئول پایگاه خبری صدای جویا تصریح کرد: تغییر در عناصر نمادین پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا آن هم با همکاری هنرمند گران‌مایه و استاد دانشگاه سرکار خانم نجفی طراح و خالق برندهای کشوری در استان اصفهان حاصل نزدیک به یکسال کار تحقیقاتی و مطالعاتی و نظرسنجی از مخاطبان این رسانه، ذی‌نفعان و خبرنگاران و اهالی رسانه بوده است. وی متذکر شد: این تغییر در هویت بصری پایگاه خبری صدای جویا که حالا پس از ۵ سال روی داده، مبتنی بر ماموریت‌های جدید و متنوع و قابلیت‌هایی است که تعاملی بودن در اولویت آنها قرار گرفته است تا بتوانیم مأموریت‌های مهمی همچون جهاد تبیین را دنبال نماییم جویا خاطرنشان ساخت: همچنین شعار و نشان (لوگو) جدید پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا، نمادی از برند جدید آن است که بر پایه شش عنصر مهم «جویا، همراهی، جست‌وجو یا ذره‌بین، نگاه، تفکر و کره زمین» بنا شده است و کامل شدن از اصلی‌ترین مأموریت‌های پایگاه خبری صدای جویا می‌باشد.

درباره ما

جویا باش تا کامل شویی

شعار ما ؛ (جویا باش تا کامل شویی) مقدم شما را به پایگاه خبری تحلیلی (صدای جویا) گرامی میداریم. + صفحه اصلی در بالای صفحه اصلی، عناوین زیر مشخص شده است: عناوین کل اخبار – اخبار برگزیده – بین‌الملل – ایران – سیاست – اقتصاد – فرهنگ و تاریخ – جامعه – ورزشی – علمی – چند رسانه ای – مردم و مسئولین – پیوندها – آب و هوا – درباره ما – ارتباط با ما *با کلیک روی کلمه «عناوین کل»، تیتر و لید کل اخبار تهیه شده در یک روز معین نشان داده می‌شود. با کلیک روی عنوان گروه های اجتماعی،اقتصادی، بین الملل، سیاسی، فرهنگی، ورزشی، علمی، دیدگاه زیرگروه های آنها مشخص شده و با کلیک روی هر کدام، اخبار مربوط به آن حوزه را می توانیدمشاهده نمایید. + معرفی آرم آرم به صورت کلمه «جویا» طراحی شده است و کل طرح به صورت دو دست است که به سمت آسمان کشیده شده و در درون این دو دست چند ضلعی به رنگ نارنجی مانند خورشید قرار دارد که توسط دو دست کشیده شده از آن محافظت می شود. تا این اصل حقیقی را در فضا منتشر کند. نقطه در فرهنگ عرفانی، اسلامی نقش فوق‌العاده‌ای دارد؛‌اگر نقطه نباشد همه مفاهیم از کلمات می‌گریزند. + مشخصات صاحب امتیاز و مدیر مسئول: نورالله جویا زمینه فعالیت: انجام امور فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و خبری در تمامی زمینه ها آدرس کانال تلگرامی ما: sedayejoya@ در ضمن همراهان همیشگی پایگاه خبری صدای جویا می‌توانند اخبار، گزارش، یادداشت‌ها و… این پایگاه خبری را در پیام‌رسان‌های داخلی (سروش، ویس پی، ایتا و آی گپ و همچنین اینستاگرام) به آدرس‌های زیر دنبال کنند. تماس با ما: ایمیل: info@sedayejoya.ir

تحریریه

اعضای گروه تحریریه صدای جویا

مدیر فنی و پشتبانی

joya1.jpg

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

joya1.jpg

مهندس نورالله جویا

مدیر مسئول و سردبیر
+