درباره پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا

صدای جویا با مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۸۲۵۲۹ تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ نخستین پایگاه خبری تحلیلی مستقل ایران در استان اصفهان هست که در ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۵ همزمان با روز خبرنگار با هدف آگاهی بخشی، درست اندیشیدن، تعامل اثر بخش و نقد سازنده و همچنین تبیین گفتمان انقلاب اسلامی راه اندازی شده است.

لوگو پایگاه خبری صدای جویا

نورالله جویا در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا در شاهین شهر استان اصفهان اظهار کرد؛ در آستانه فرا رسیدن روز قلم، عید سعید قربان و همچنین عید سعید غدیر خم روز گذشته با حضور جمعی از علاقه‌مندان به خبر و رسانه در مجتمع مطبوعاتی اصفهان از هویت بصری(لوگو و شعار) جدید پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا رونمایی به عمل آمد. وی ادامه داد: این رسانه با مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۸۲۵۲۹ نخستین پایگاه خبری تحلیلی مستقل ایران در استان اصفهان هست که در ۱۷ مردادماه ۱۳۹۵ هم‌زمان با روز خبرنگار با هدف آگاهی‌بخشی، درست اندیشیدن، تعامل اثربخش و نقد سازنده و همچنین تبیین گفتمان انقلاب اسلامی راه‌اندازی شد. مدیرمسئول پایگاه خبری صدای جویا تصریح کرد: تغییر در عناصر نمادین پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا آن هم با همکاری هنرمند گران‌مایه و استاد دانشگاه سرکار خانم نجفی طراح و خالق برندهای کشوری در استان اصفهان حاصل نزدیک به یکسال کار تحقیقاتی و مطالعاتی و نظرسنجی از مخاطبان این رسانه، ذی‌نفعان و خبرنگاران و اهالی رسانه بوده است. وی متذکر شد: این تغییر در هویت بصری پایگاه خبری صدای جویا که حالا پس از ۵ سال روی داده، مبتنی بر ماموریت‌های جدید و متنوع و قابلیت‌هایی است که تعاملی بودن در اولویت آنها قرار گرفته است تا بتوانیم مأموریت‌های مهمی همچون جهاد تبیین را دنبال نماییم جویا خاطرنشان ساخت: همچنین شعار و نشان (لوگو) جدید پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا، نمادی از برند جدید آن است که بر پایه شش عنصر مهم «جویا، همراهی، جست‌وجو یا ذره‌بین، نگاه، تفکر و کره زمین» بنا شده است و کامل شدن از اصلی‌ترین مأموریت‌های پایگاه خبری صدای جویا می‌باشد.

درباره ما

جویا باش تا کامل شوی

(جویا باش تا کامل شویی) مقدم شما را به پایگاه خبری تحلیلی (صدای جویا) گرامی میداریم. **راهنمای ورود به سایت خبری تحلیلی صدای جویا می توانید برای ملاحضه صفحه اصلی Net و یا دامنه www.sedayejoya.ir پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا مراجعه نمائید. **صفحه اصلی در بالای صفحه اصلی، عناوین زیر مشخص شده است: عناوین کل اخبار – اخبار برگزیده – بین‌الملل – ایران – سیاست – اقتصاد – فرهنگ و تاریخ – جامعه – ورزشی – علمی – چند رسانه ای – مردم و مسئولین – پیوندها – آب و هوا – درباره ما – ارتباط با ما *با کلیک روی کلمه «عناوین کل»، تیتر و لید کل اخبار تهیه شده در یک روز معین نشان داده می‌شود. با کلیک روی عنوان گروه های اجتماعی،اقتصادی، بین الملل، سیاسی، فرهنگی، ورزشی، علمی، دیدگاه زیرگروه های آنها مشخص شده و با کلیک روی هر کدام، اخبار مربوط به آن حوزه را می توانیدمشاهده نمایید. **جستجو در «جستجو» می‌توانید با تایپ کلمه مورد نظر و تکمیل اطلاعات لازم به خبر مورد نظر دسترسی پیدا کنید. *ارتباط با ما در «ارتباط با ما» می‌توانید نظر و دیدگاه خود را از طریق ایمیل به پایگاه خبری تحلیلی ارسال و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت دارید. **عکس با کلیک روی کلمه «عکس» گزارشهای تصویری و عکسهای خبری روز را می توانید مشاهده نمایید. در قسمت جستجوی عکس گزارشهای تصویری و عکس های خبری موضوع مورد نظر شما قابل جستجو می باشد. با کلیک روی تیتر یا عکس نمونه می توانید کل عکس های تهیه شده با موضوع مورد نظر را مشاهده نمایید، سپس با کلیک روی هر کدام از عکس ها، تصویر را در اندازه بزرگتر مشاهده و مورد بهره برداری قرار دهید. **نسخه چاپی خبر در صفحه «متن خبر» با کلیک روی «نسخه چاپی خبر» صفحه دیگری را مشاهده خواهید نمود که متن کامل خبر برای بهره‌برداری لازم آماده شده است. اخبار برگزیده در صفحه اصلی می‌توانید «مهمترین عناوین خبری روز» را همراه با عکس متناسب آن مشاهده نمایید. با کلیک روی تیتر و یا عکس مورد نظر می‌توانید به متن کامل دسترسی پیدا کنید. **نظرشما با کلیک روی تیتر خبر و مشاهده صفحه «متن خبر» می‌توانید در ستون «نظر شما» که در انتهای صفحه آمده است نظر خود را درباره خبر مورد نظر تایپ و ارسال نمائید در صورت تمایل می‌توانید تلفن و ایمیل خود را ذکر نموده تا در اسرع وقت پاسخ لازم ارایه گردد. **معرفی آرم آرم به صورت کلمه «جویا» طراحی شده است و کل طرح به صورت دو دست است که به سمت آسمان کشیده شده و در درون این دو دست چند ضلعی به رنگ نارنجی مانند خورشید قرار دارد که توسط دو دست کشیده شده از آن محافظت می شود. تا این اصل حقیقی را در فضا منتشر کند. نقطه در فرهنگ عرفانی، اسلامی نقش فوق‌العاده‌ای دارد؛‌اگر نقطه نباشد همه مفاهیم از کلمات می‌گریزند. **مشخصات صاحب امتیاز و مدیر مسئول: نورالله جویا زمینه فعالیت: انجام امور فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و خبری در تمامی زمینه ها آدرس کانال تلگرامی ما: sedayejoya@ در ضمن همراهان همیشگی پایگاه خبری صدای جویا می‌توانند اخبار، گزارش، یادداشت‌ها و… این پایگاه خبری را در پیام‌رسان‌های داخلی (سروش، ویس پی، ایتا و آی گپ و همچنین اینستاگرام) به آدرس‌های زیر دنبال کنند. لینک مستقیم کانال پایگاه صدای جویا در پیام رسان سروش! https://sapp.ir/sedayejoya لینک مستقیم کانال پایگاه صدای جویا در پیام رسان ایتا! https://eitaa.com/sedayejoya67 و لینک مستقیم کانال پایگاه صدای جویا در اینستاگرام! https://www.instagram.com/sedayejoya.ir تماس با ما: ایمیل: info@sedayejoya.ir

تحریریه

اعضای گروه تحریریه صدای جویا

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

jazi.jpg

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

photo_2023-05-06_09-48-03.jpg

نورالله جویا

مدیر مسئول
+