اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1402/6/26    کد خبر: 15727008   در دسته بندی استانها نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 4  دقیقه

در هجدهمین جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان:

بررسی وضعیت آمادگی دو شهرستان نایین و خوروبیابانک برای برگزاری انتخابات

بررسی وضعیت آمادگی دو شهرستان نایین و خوروبیابانک برای برگزاری انتخابات

  در هجدهمین جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان، آمادگی استان بویژه دو شهرستان نایین و خوروبیابانک برای برگزاری انتخابات بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان در حاشیه هجدهمین جلسه ستاد انتخابات استان ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول، گفت: این جلسه با بررسی آمادگی استان برای اجرای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری برگزار شد.
وی ادامه داد: در این جلسه فرمانداران شهرستان‌های نایین و خوروبیابانک حضور داشتند و گزارشی از فراهم شدن تمهیدات مورد نیاز در این حوزه انتخابیه ارائه کردند.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان بیان کرد: با توجه به پراکندگی شهرستان‌های نایین و خوروبیابانک چالش‌هایی وجود دارد اما با برنامه‌ریزی‌های منسجم این دو شهرستان برای برگزاری انتخابات آمادگی لازم را دارند.
جان‌نثاری افزود: مشکلاتی در خصوص مسائل فنی و آنتن‌دهی مخابرات در این حوزه انتخابیه وجود دارد که در جلسه مطرح و مقرر شد در اسرع وقت پیگیری و رفع شود.

پشتیبانی ستاد انتخابات استان از شهرستان‌ها برای برگزاری انتخابات

احمدرضا طحانی فرماندار شهرستان خوروبیابانک نیز بیان کرد: از ابتدای سال کارگروه اجرایی انتخابات در شهرستان تشکیل شد و مباحث مرتبط با حوزه‌های اجرایی، فنی و اداری مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: نقاط قوت و ضعفی که از انتخابات‌های سال گذشته داریم احصا شد و موارد به صورت مستمر در حال پیگیری است.
فرماندار شهرستان خوروبیابانک عنوان کرد: ستاد انتخابات استان به خوبی شهرستان‌ها را پشتیبانی می‌کند که جای تقدیر دارد و راهکارهایی که از استاندار اصفهان و رئیس ستاد انتخابات ارائه می‌شود راهگشا است.

فعال شدن صندوق‌های اخذ رأی سیار در شهرستان نایین

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین نیز گفت: کارگروه اجرای انتخابات شهرستان نایین در زمان مقرر کار خود را در شهرستان آغاز کرد.
وی افزود: با هم‌افزایی خوبی که در شهرستان وجود دارد کارگروه‌ ستاد اجرایی انتخابات شهرستان نایین تشکیل شده و جلسات متناوب به صورت منظم در حال برگزاری است.
فرماندار شهرستان نایین اظهار کرد: مسائل مختلف شهرستان در خصوص انتخابات دنبال می‌شود و آمادگی بسیار خوبی را برای اجرای انتخابات داریم.
وی خاطرنشان کرد: باتوجه به پراکندگی شهرستان، صندوق‌های اخذ رأی سیار در شهرستان فعال‌تر خواهد شد.
کریمی افزود: ستاد انتخابات استان به صورت خاص موارد مرتبط با برگزاری انتخابات در شهرستان‌ها را دنبال می‌کند که این پیگیری باعث پیشبرد امور می‌شود.


مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #انتخابات #فرمانداران #مردم #جویا #ایران #خبر #استانداری اصفهان
ما را دنبال کنید:
+