اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1398/11/8    کد خبر: 15721413   در دسته بندی مشروح اخبار نوشته شده توسط توسعه دهنده
زمان تقریبی مطالعه: 2  دقیقه

شهردار شاهین‌شهر دست به تغییر و تحولات اساسی زد+رزومه

شهردار شاهین‌شهر دست به تغییر و تحولات اساسی زد+رزومه

 

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، برخی منابع آگاه در شهرداری شاهین‌شهر ظهر امروز 6 بهمن 1398 در گفت‌وگو با این رسانه اظهار کردند؛ حمیدرضا فرهنگ شهردار جدید شاهین‌شهر بعد از گذشت چند ماه دست به تغییر و تحولات اساسی در بدنه شهرداری زده است.


بر اساس این اخبار احمدرضا پری تبار معاون سابق توسعه و پشتیبانی جای خود را به مسعود عارفیان مدیر سابق شرکت مدیر پسمانده شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه، برخوار و خمینی‌شهر داد تا از این لحظه به بعد به‌عنوان مشاور امور مالی حمیدرضا فرهنگ شهردار ایفا نقش پیدا کند.

مهندس حمیدرضا فدایی معاون سابق خدمات شهری شهرداری شاهین‌شهر نیز جای خود را به مجید عرفان منش مدیر سابق برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات شهری شهرداري اصفهان داد.

محمدعلی عزیزی معاون سابق حوزه شهرسازی جای خود را به وحید مهدویان مدير سابق شهرسازي الكترونيك و برون‌سپاری معاونت شهرسازي و معماري شهرداري اصفهان داد.

بر اساس شنیدها جواد نصر رئیس سازمان فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و تفریحی شهرداری شاهین‌شهر نیز در لیست این تغییر و تحولات قرارگرفته است.

همچنین این منابع آگاه اعلام کردند؛ حمیدرضا فرهنگ شهردار شاهین‌شهر به‌زودی بودجه سال آینده را تقدیم صحن علنی شورای شهر خواهد کرد.

خبر معارفه شهرداری

انتهای پیام/ج

مرتبط با جغرافیای ایران با کلید #
ما را دنبال کنید:
+