اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1402/11/8    کد خبر: 15727416   در دسته بندی اجتماعی نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 3  دقیقه

امروز اتفاق افتاد؛

پیام تسلیت امام جمعه و استاندار اصفهان به مناسبت رحلت آیت الله نمازی

پیام تسلیت امام جمعه و استاندار اصفهان به مناسبت رحلت  آیت الله نمازی

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و استاندار اصفهان به مناسبت رحلت عالم وارسته آیت الله عبدالنبی نمازی مشترکا پیام تسلیتی صادر کردند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و استاندار اصفهان به مناسبت رحلت عالم وارسته آیت الله عبدالنبی نمازی مشترکا به شرح زیر پیام تسلیتی صادر کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

عالم وارسته و یاور امام عظیم الشأن و رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت الله حاج شیخ عبدالنبی نمازی دار فانی را وداع گفت و به ملکوت اعلی پیوست.
این عالم جلیل القدر و فرصت شناس خدمات ارزنده‌ای به انقلاب شکوهمند و جمهوری اسلامی داشت و در مقاطع مختلف یار و یاور امام راحل، رهبر معظم انقلاب و امت بود و در کنار مردم خصوصا مردمان استان اصفهان در دهه شصت با مسئولیت حساس نماینده امام خمینی(ره) در سپاه منطقه دو کشوری و دهه هشتاد و نود خدمات ارزشمند به مردم ولایت‌مدار شهرستان کاشان با قیادت نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان داشت و در منصب نمایندگی مجلس خبرگان نیز عهددار امانت مردم استان اصفهان بود.
ارتحال این عالم جلیل القدر که بی شک ضایعه‌ای بزرگ برای بر امت اسلامی است را به محضر حضرت ولی الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری، حوزه‌های علمیه و مردم شریف و ولایت‌ مدار استان اصفهان تسلیت عرض نموده و برای آن عالم وارسته علو درجات را مسئلت می نمائیم.


مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #نماز #کاشان #خبرگان #رهبری #اصفهان #مردم #قم
ما را دنبال کنید:
+