اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1402/8/15    کد خبر: 15727199   در دسته بندی استانها نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 4  دقیقه

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان؛

سالمندان و زنان سرپرست خانوار در اولویت توجه کمیته امداد اصفهان هستند

سالمندان و زنان سرپرست خانوار در اولویت توجه کمیته امداد اصفهان هستند

  معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان گفت: سالمندان و زنان سرپرست خانوار با توجه به میزان آسیب پذیری در اجتماع و تنوع نیازمند ها، در اولویت رسیدگی کمیته امداد قرار دارند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، هادی بنایی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، توجه به سالمندان و زنان سرپرست خانوار را حائز اهمیت خواند و اظهار داشت: این دو گروه از جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد بواسطه تنوع نیازمندی ها و همچنین میزان آسیب پذیری در اجتماع، نیاز به توجه و رسیدگی بیشتری دارند.


هادی بنایی با بیان اینکه سالمندان محور وحدت در خانواده، محله و منطقه خود هستند، ادامه داد: در حال حاضر 48 هزار و 740 پرونده مردان بالای 55 سال و زنان بالای 60 سال تحت حمایت این نهاد به مراکز نیکوکاری سطح استان واگذار شده است.

وی با اشاره به حجم پرونده های واگذار شده به مراکز نیکوکاری، افزود: تاکنون 56 هزار و 683 پرونده مددجویی به مراکز نیکوکاری واگذار شده که از این بین 31 هزار و 520 پرونده زنان سرپرست خانوار هستند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد، با بیان اینکه تجمیع خیران در مراکز نیکوکاری مسیر خدمت رسانی مطلوب تر به خانوارهای تحت حمایت و نیازمند را فراهم آورده، گفت: مراکز نیکوکاری، حلقه اتصال خیران با نیازمندان است و مسیر خدمت رسانی مطلوب تر به جامعه هدف و خصوصا به سالمندان و زنان سرپرست خانوار را هموارتر کرده است.

مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #سالمندان #اصفهان #ایران #جویا #کمیته #کمک #جویا
ما را دنبال کنید:
+