اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1402/8/11    کد خبر: 15727187   در دسته بندی استانها نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 4  دقیقه

استاندار اصفهان در شورای اداری مشترک استان و شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد؛

تصویب بالغ بر ۸۰ مصوبه لازم‌الاجرا به منظور توسعه و آبادانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تصویب بالغ بر  ۸۰ مصوبه لازم‌الاجرا به منظور توسعه و آبادانی شهرستان شاهین شهر و میمه

  استاندار اصفهان گفت: گفت: بالغ بر ۸۰ مصوبه برای پیشرفت و آبادانی شهرستان شاهین شهر و میمه به تأیید و تصویب رسید.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در جریان شورای اداری مشترک استان و شهرستان شاهین شهر و میمه، گفت: امسال طی برنامه سفرهای شهرستانی که در دستور کار شورای اداری استان قرار دارد سعی کردیم برنامه منسجمی را با حمایت و همکاری همه دستگاه‌ها برنامه‌ریزی کنیم.
وی ادامه داد: از ساعت شش صبح امروز در شهرستان شاهین شهر و میمه حضور یافتیم و رؤسای دستگاه‌های استان پروژه‌های مختلفی را بازدید و برنامه‌های متعددی را در شهرستان دنبال کردند.
استاندار اصفهان بیان کرد: در شهرهای گرگاب، میمه، وزوان، گز و ... پروژه‌ها را مورد رصد قرار دادیم. خوشبختانه با حمایت مسئولان شهرستان اقدامات بسیار خوبی در شهرستان انجام شده است.
مرتضوی خاطرنشان کرد: پروژه‌های متعدد حوزه بهداشت و درمان، آموزشی، عمرانی و زیرساختی در جریان این سفر افتتاح شد.
وی اظهار کرد: امروز دیداری را با نخبگان و مؤثرین شهرستان داشتیم همچنین با آحاد مردم شهرستان بالغ بر ۷۳ نفر از مردم شاهین شهر و میمه در ملاقات مردمی دیدار و گفتگو کردیم.
استاندار اصفهان عنوان کرد: روز گذشته نیز معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با شهرداران، بخشداران، دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان شاهین شهر دیدار و گفتگو کرد.
مرتضوی گفت: در جلسه شورای اداری مشترک استان و شهرستان نیز رؤسای دستگاه‌های مختلف استان حضور یافتند و بالغ بر ۸۰ مصوبه برای پیشرفت و آبادانی شهرستان شاهین شهر و میمه به تأیید و تصویب رسید.
وی ادامه داد: ۱۹ مصوبه در حوزه اقتصادی، ۳۵ مصوبه در حوزه زیرساختی و عمرانی و ۲۶ مصوبه نیز در شورای اداری مشترک استان و شهرستان به تأیید رسید.
استاندار اصفهان متذکر شد: پروژه‌های مهم شهرستان در حوزه‌های مسکن، توسعه زیرساخت‌های اقتصادی، راه و شهرسازی و ورزش و جوانان مورد توجه قرار گرفتند.
وی در پایان درخصوص مازوت سوزی در فصل سرد سال، گفت: در دو سال گذشته جلسات متعددی را در سطح ملی برگزار کردیم و مراتب و شرایط استان را برای وزیر کشور، ریاست‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تشریح و تلاش کردیم اصفهان را به نحوی معرفی کنیم تا از شرایطی که به خاطر سوخت مازوت بر استان اصفهان تحمیل می‌شود آگاه باشند امیدواریم تلاش ما نسبت به محدودسازی مازوت سوزی در اصفهان به نتیجه برسد.


مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #استاندار اصفهان #دولت #جویا #ایران #مردم #شاهین‌شهر
ما را دنبال کنید:
+