اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1402/8/7    کد خبر: 15727170   در دسته بندی استانها نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 5  دقیقه

با حضور قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور؛

دبیر جدید ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان معرفی شد

دبیر جدید ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان معرفی شد

  در آیینی با حضور قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور، مجتبی دهقانی بعنوان دبیر ستاد مبارزه با موادمخدر استان اصفهان معرفی و از خدمات سید مجتبی ایزدی قدردانی شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، امروز هفتم آبان ماه، آیین تکریم و معارفه دبیر ستاد مبارزه با موادمخدر استان با حضور قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و سایر اعضاء برگزار شد.
 محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در این آیین، ضمن تسلیت در پی شهادت مظلومانه مردم غزه و فلسطین، گفت: از خداوند متعال خواستاریم به یمن خون‌های مظلومی که ریخته می‌شود هر چه زودتر رژیم کودک کش و وحشی صهیونیست به نابودی کشیده شود.
وی ادامه داد: از یک طرف صحنه وحشی‌گری‌های رژیم صهیونسیتی قلب هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد و هرکسی ذره‌ای انسانیت داشته باشد از این خشونت‌ها متأسف و متأثر می‌شود.
جان‌نثاری خاطرنشان کرد: اما طرف دیگر که نباید از آن غفلت شود موفقیت‌های بزرگ رزمندگان جبهه مقاومت است که به قیمت ریخته شدن خون‌هایشان به دست آوردند.
وی ادامه داد: اکنون صحنه عوض شده است دیگر همانند گذشته نیست که رژیم جعلی صهیونیستی به مردم فلسطین حمله و پس از آن با آرامش زندگی کند و مردم فلسطین همواره در رعب و اضطراب باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: هیمنه رژیم صهیونسیتی این بار شکسته شد و رژیمی که می‌گفت ارتش قدرتمند و سیستم اطلاعاتی نفوذناپذیری دارد درهم شکست و گفتمان و وضعیت‌های جدیدی به وجود آمد.
جان‌نثاری افزود: لذا همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند این شکست برای رژیم صهیونسیتی و طرفدارانش غیرقابل جبران است.
وی متذکر شد: سفر رؤسای جمهور آمریکا و ... نیز به سرزمین‌های اشغالی، در راستای کاهش سرعت سقوط رژیم صهیونسیتی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: مردم کشور ما نیز ۱۳ آبان‌ماه به جهانیان نشان خواهند داد که در کدام جبهه ایستاده‌اند و بار دیگر آزادی فلسطین از زیر بار استکبار را فریاد خواهند زد.
جان‌نثاری در بخش دیگر سخنان خود، بیان کرد: باتوجه به استعدادهای استان، ظرفیت اقدام در این استان بسیار بالاست.
وی خاطرنشان کرد: دستگاه انتظامی استان اصفهان، یکی از بی‌نظیرترین دستگاه‌های انتظامی در استان‌های کشور است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان عنوان کرد: در حوزه بهداشت و درمان نیز یکی از استان‌هایی هستیم که توریست سلامت داریم و در این حوزه کادر درمان بسیار قوی عمل می‌کنند و با انگیزه و انقلابی هستند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان اظهار کرد: با این حال اگر پشتیبانی لازم از سطح ملی به استان معطوف شود بیش از پیش نتیجه خواهیم گرفت.
وی ادامه داد: بسیاری از امور استان با پشتیبانی‌ها و همکاری درون استان انجام می‌شود اما در برخی امور به حمایت و پشتیبانی سطح ملی امید بیشتری داریم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان اظهار کرد: انتظار می‌رود در سطح ملی به امور مختلف و به طور مثال در بحث سرانه ماده ۱۶ نگاه واقعی شود. 
جان‌نثاری افزود: برای افزایش ظرفیت سهمیه ماده ۱۶ نیازمند مساعدت‌های سطح ملی به استان هستیم تا امور به بهترین نحو پیش برود.
وی متذکر شد: به دنبال این هستیم که معتاد متجاهر در خیابان‌های استان نداشته باشیم و این افراد جمع آوری و به زندگی بازگردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، عنوان کرد: دستگاه‌ قضایی استان یکی از بهترین یاوران ما هستند و جایی نیست که به کمک و ارشادشان نیاز داشته باشیم و تسهیل گری نکنند که جای تقدیر و قدردانی دارد.
به گزارش این رسانه در این نشست از تلاش‌های سیدمجتبی ایزدی دبیر سابق ستاد مبارزه با موادمخدر استان تقدیر و مجتبی دهقانی به عنوان دبیر این ستاد در استان اصفهان معرفی شد.


مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #موادمخدر #اصفهان #مدیر #جویا
ما را دنبال کنید:
+