اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1402/6/27    کد خبر: 15727016   در دسته بندی اجتماعی نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 3  دقیقه

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان؛

مشارکت ۲۹۸ مدرسه در طرح مدارس همدل اصفهان

مشارکت ۲۹۸ مدرسه در طرح مدارس همدل اصفهان

  قائم مقام کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان گفت: ۹۰۰ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان در طرح " مدارس همدل" به صورت رایگان تحصیل می کنند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، نبی اله اله دادی قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با بیان اینکه شکوفا شدن استعداد دانش آموزان نیازمند، با حمایت خیران اتفاق می‌افتد، اظهار داشت: اجرای طرح ملی مدارس همدل برای ادامه تحصیل دانش آموزان مستعد و دارای انگیزه بالای علمی و با هدف موفقیت در تحصیل و کسب مشاغل عالی، بهترین شیوه توانمندسازی جامعه هدف در کمیته امداد است.

نبی اله اله دادی از همراهی ۲۹۸ مدرسه در طرح مدارس همدل خبر داد و ادامه داد: ۲۱۵ مدرسه مشارکت کننده در این طرح از مدارس غیرانتفاعی و مابقی مدرسه هیات امنایی هستند.

وی با اشاره به حضور ۹۰۰ دانش آموز مورد حمایت در این طرح، افزود: این دانش آموزان دختر و پسر در مقاطع مختلف ابتدایی و متوسطه با مشارکت مدیران نیکوکار، در این مدارس به گونه ای که در دریافت خدمات مختلف آموزشی، احساس تبعیض و تفاوت با سایرین نمی کنند، درحال تحصیل هستند.

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به اینکه گسترش و تامین همه جانبه عدالت آموزشی و تربیتی از جمله اهداف این طرح است، گفت: این طرح به عنوان راهبرد کمیته امداد در راستای توسعه تعاملات انسان دوستانه و خیرخواهانه با همکاری آموزش و پرورش و با هدف بسترسازی مناسب برای تقویت بنیه علمی دانش آموزان تحت حمایت در حال اجرا می باشد.

به گزارش صدای جویا ؛ طی مراسمی بصورت نمادین از تعدادی از مدیران مدارس همدل تجلیل به عمل  آمد.


مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #کمیته امداد #اصفهان #ایران #مردم #جویا #یتیم #نیازمند
ما را دنبال کنید:
+