اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1402/6/22    کد خبر: 15726997   در دسته بندی سیاسی نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 4  دقیقه

معا‌ون استاندار در شورای اطلاع رسانی استان اصفهان؛

رسانه‌های اصفهان صف مطالبه‌گری مردمی را از براندازان جدا کنند

رسانه‌های اصفهان صف مطالبه‌گری مردمی را از براندازان جدا کنند

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: رسانه‌ها در سالگرد اغتشاشات سال گذشته مراقب سایه افکنی این فتنه بر مطالبات مردمی و مشکلات معیشتی بوده و اجازه سوء استفاده و موج سواری به دشمنان ندهند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان محمدرضا جانثاری روز چهارشنبه در نشست شورای اطلاع‌رسانی استان اصفهان که با حضور اعضای این شورا در محل استانداری اصفهان تشکیل شد، با اشاره به اینکه در آستانه سالگرد اغتشاشات سال گذشته هستیم، اظهار کرد: فتنه سال ۱۴۰۱ یک جنگ ترکیبی تمام عیار علیه نظام جمهوری اسلامی بود که از یک حادثه فوت آغاز و سپس روایت‌های دروغین زیادی راجع به نظام اسلامی شکل گرفت.
وی با اشاره به اینکه ما نتوانستیم روایت صحیح این واقعه را برای مردم توضیح دهیم، افزود: کشور هزینه زیادی را بایت این حادثه متحمل شد در صورتی که این حادثه یک تذکر به یک دختر خانم راجع به رعایت حجاب و سپس انتقال به مرکز فرهنگ و ارشادی بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان تصریح کرد: متأسفانه وضعیت بیماری زمینه‌ای و فوت ایشان موجب شد دشمنان بر این بستر سوار شده و افکار عمومی را تحت تأثیر قرار دهند.
وی گفت: در صورتی که جریان سال گذشته یک موضوع از قبل آماده شده بود که به دنبال بستری برای بُروز و براندازی نظام جمهوری اسلامی داشت که اگر همان سال گذشته مدیریت صحیحی شده بود تبدیل به فتنه نمی‌شد.
جان‌نثاری با اشاره به اینکه توصیه ما پرداختن رسانه ها به مسائل مردمی است، تأکید کرد: رسانه‌ها باید مطالبه گری جدی از مسئولان بابت مشکلات، مسائل معیشتی و اقتصادی مردم داشته باشند. 
وی با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال تداخل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و گره زدن آن با فتنه "زن زندگی آزادی"هستند، گفت: خواسته‌های به حق مردم حتی در بحران اغتشاشات باید از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی شود تا مطالبات مردمی با فضای سالگرد اغتشاشات سال گذشته تداخل پیدا نکند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، استانداری اصفهان گفت:معتقدیم؛ اتفاق سال گذشته از یک حادثه معمولی به شعار" زن زندگی آزادی" تبدیل شد در صورتی که کشور ایران سردرمدار حمایت از قشر زنان در طول تاریخ کشور ایران و هویت بخشی به زن بوده است.
جان‌نثاری گفت با اشاره به اینکه مشکلات و اعتراض‌های مردمی اگر مورد بی توجهی قرار گیرد زمینه موج سواری و ساختار شکنی افراد برانداز را فراهم می‌کند، بیان داشت: مدیریت کلان استان نیز در قالب سیاست کلی معتقد است هر گونه اعتراض مردمی به معنای همراهی با فتنه‌گران و جنبش‌های خارج نشین نیست. رسانه‌ها باید صف این مطالبه‌گری مردمی را از براندازان جدا کنند. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، استانداری اصفهان در پایان یادآور شد: دستگاه های امنیتی باید مراقب سوء استفاده دشمنان و فراخوان‌های مختلف در حال شکل گیری باشد اما رسانه‌ها نیز ماهیت دشمن را با روش آگاه‌سازی و تحلیل درست برای مردم تبیین کنند.


مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #رسانه #اصفهان #امنیت #مردم #استاندار #ایران
ما را دنبال کنید:
+