اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1402/6/20    کد خبر: 15726986   در دسته بندی سیاسی نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 2  دقیقه

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان؛

سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کوهپایه معرفی شد

سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کوهپایه معرفی شد

  با حضور معاون، سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، محمدجواد شمسی پور به عنوان‌ سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کوهپایه معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان کوهپایه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان برگزار شد. در این مراسم اصغر هدایت فرماندار سابق شهرستان کوهپایه تکریم و جواد شمسی پور به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد.
محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در این مراسم ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای اصغر هدایت فرماندار سابق شهرستان کوهپایه بعنوان فردی متدین، جواد شمسی پور فرماندار جدید این شهرستان را فردی مومن، متعهد، انقلابی و خستگی ناپذیر در همه عرصه ها معرفی کرد.
وی در ادامه با تأکید بر خدمت به مردم گفت: بایستی تلاش کنیم وظایف خود را در قبال مردم به درستی انجام دهیم.
وی ادامه داد: فریب دشمن این است که مردم ما را خسته نشان دهد در صورتی که مردم ثابت کرده‌اند پای اسلام، نظام، انقلاب و رهبری ایستاده‌اند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بیان کرد: مردم در هیچ شرایطی عقب ننشسته اند و هر کجا که لازم بوده به صحنه بیایند میدان را خالی نکردند.
وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، عنوان کرد: دشمن توطئه می‌کند تا القا کند مردم در انتخابات شرکت نمی‌کنند اما این صرفاً یک عملیات روانی است.
جان‌نثاری افزود: در این شرایط وظایف مسئولین نسبت به مردم چندین برابر است تا با کار صادقانه و شبانه روزی رضایت همه جانبه مردم را کسب و توطئه‌های دشمن را خنثی کنند.


مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید #
ما را دنبال کنید:
+