اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1402/7/11    کد خبر: 15717969   در دسته بندی مشروح اخبار نوشته شده توسط توسعه دهنده
زمان تقریبی مطالعه: 2  دقیقه

شهردار شاهین‌شهر مردم را به حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد

شهردار شاهین‌شهر مردم را به حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد

 

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، حمید عشقی شهردار شاهین‌شهر عصر امروز به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران طی پیامی مردم را به حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.


در این پیام آمده: بیست و دوم بهمن‌ماه 1397 سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت بزرگ ایران است، انقلابی که از بطن توده‌های مردم شکل گرفت و با رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) برای برانداختن ظلم و حاکمیت عدالت و دین برپا شد.

اتحاد و همدلی میان مردم آگاه ایران اسلامی و پیوند آن با رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) به‌نظام فاسد و استبدادی شاهنشاهی پایان داد و برای ملت ایران حق انتخاب سرنوشت، استقلال و آزادی را همراه با عزت و افتخار به ارمغان آورد.

پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به‌واسطه رهنمودهای خردمندانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و بیداری مردم ولایتمدار، نهال انقلاب که بر پایه بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از قیام عاشورای حسینی بنیاد نهاده شده بود تبدیل به درختی تنومند گردیده است.

شهروندان مؤمن و ولایتمدار شاهین‌شهر در طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور پرشور و بانشاط در راهپیمایی ۲۲ بهمن که بیانگر وفاداری پایدار آن‌ها به انقلاب اسلامی و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، شهدای عزیز و آرمان‌های بلند ملت ایران است، حضور عظیم و پرشوری داشته و دشمنان این مرز و بوم و بدخواهان انقلاب اسلامی را همچون همیشه نا امید و ناکام خواهند گذاشت.

انتهای پیام/ج

مرتبط با جغرافیای ایران با کلید #
ما را دنبال کنید:
+