اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1403/3/4    کد خبر: 15727561   در دسته بندی استانها نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 5  دقیقه

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) عنوان کرد:

بزرگ‌ترین دغدغه شهید رئیسی ریشه کنی فقر از جامعه بود

بزرگ‌ترین دغدغه شهید رئیسی ریشه کنی فقر از جامعه بود

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: شهید رئیسی شعارهای انقلاب را به صورت گفتمانی زنده کرد و مطیع به تمام معنای مقام معظم رهبری بودند.

به گزارش رسانه خبری صدای جویا از اصفهان به نقل مهر، سید مرتضی بختیاری عصر جمعه در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در گلستان شهدای اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان اصفهان بخصوص شهیدان خرازی، کاظمی و زاهدی به زوایای شخصیتی شهید رئیسی و همراهان این بزرگواران پرداخت و اظهار کرد: شهید رئیسی در طول ۳۳ ماه خدمت خود در جایگاه رئیس جمهور هم در جایگاه داخلی و هم خارجی خدمات ارزنده‌ای انجام دادند.
وی افزود: شهادت اوج نوکری و اوج خدمت به مردم است و در مدتی که در آستان قدس بودم از نزدیک خادمی مردم را از حضرت آیت‌الله رئیسی در رفتار و گفتار مشاهده کردم.


وی با بیان اینکه دلسوزی آیت الله رئیسی نسبت به مردم بی نظیر و استثنایی بود، اظهار داشت: در مدتی که آیت الله رئیسی در مشهد و تولیت آستان قدس حضور داشتند، با همه مردم مشهد ارتباط عاطفی و دلسوزانه داشتند.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه آیت الله رئیسی خستگی ناپذیر احیا کننده جبهه مقاومت، مدیریت جهادی و آداب و رسوم اسلامی بود، اضافه کرد: آیت الله رئیسی تبلور تمام عیار یک خدمتگزار به مسلمین جهان اسلام بود.

بختیاری با تاکید بر اینکه آیت الله رئیسی در خلوت و برون خود همواره با خداوند و ائمه ارتباط مستقیم داشت، افزود: ایشان در خلوت خود نیز همیشه دست به دامن حضرت امام رضا (ع) بود و ارتباط معنوی با خداوند داشت و این ارتباط زمینه ساز نوکری و خدمتگزاری ایشان به مردم بود.

وی با اینکه ایشان در خلوت خود با خداوند نیز خود را نوکر مردم می‌دانست و به این نوکری می‌بالید، گفت: یکی از تبلورهای آیات و روایت قرآن در شانیت خدمت به مردم است که در ایشان قابل مشاهده و لمس بود.

رئیس کمیته امداد اظهار داشت: آیت الله رئیسی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی سوز اسلام و خدمت به ولایت و مردم داشت و خداوند در همان مسیر حاج قاسم شهادت را نصیب و توفیق ایشان کرد.

وی با بیان تقوا و عدالت آیت الله رئیسی گفت: رابطه عاشق و معشوقی با خداوند و امام رضا (ع) داشتند و همین مسئله شهادت را نصیب ایشان کرد و خسته را خسته کردند.

وی ادامه داد: شهید رئیسی شعارهای انقلاب را به صورت گفتمانی زنده کرد و مطیع به تمام معنای مقام معظم رهبری بودند.

بختیاری تاکید کرد: در زمان دولت رئیسی نزدیک به ۱۳۸ درصد مستمری مددجویان کمیته امداد افزایش یافت و به شدت به فکر مستضعفان بودند.

وی با بیان اینکه شهید رئیسی نسبت به بیت المال بشدت دغدغه داشتند، گفت: در وطن پرستی و وطن دوستی حضرت آیت‌الله رئیسی و همچنین شهید امیرعبداللهیان هیچ شک و شبهه‌ای وجود نداشت.

بختیاری یکی دیگر از ویژگی‌های شهید آیت الله رئیسی را تواضع او عنوان کرد و افزود: بزرگ‌ترین دغدغه شهید رئیسی ریشه کنی فقر از جامعه بود. که در آغاز به کار دولت برای دستیابی به این هدف شروع کردند.

وی در پایان افزود: اخلاص، ولایتمداری گوهری بود در وجود آیت الله رئیسی که قابل تحریف نیست‌.

مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #شهید #رئیس جمهور #ایران #مردم #کمیته #دولت
ما را دنبال کنید:
+