اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1403/3/17    کد خبر: 15727581   در دسته بندی استانها نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 4  دقیقه

فرماندار شاهین‌شهر و میمه خبرداد:

یادواره ۳۳۳ شهید رسانه کشور در شاهین‌شهر برگزار می شود

یادواره ۳۳۳ شهید رسانه کشور در شاهین‌شهر برگزار می شود

  فرماندار شاهین‌شهر و میمه گفت: یادواره ۳۳۳ شهید رسانه کشور با سخنرانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در شاهین‌شهر ۲۴ خردادماه در شاهین‌شهر برگزار می‌شود.

سید محمدرضا کاظمی طباء در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صدای جویا در اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت از جمله حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور شهید کشورمان و سایر همراهان وی، اظهار کرد: یادواره ملی ۳۳۳ شهدای رسانه کشور و شهدای مظلوم خبرنگار غزه با سخنرانی سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و با حضور اصحاب رسانه استان اصفهان و کشور پنجشنبه ۲۴ خردادماه ۱۴۰۳ از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۳ ظهر با همت سازمان بسیج رسانه و شهرداری شاهین‌شهر در تالار شیخ‌بهایی شاهین‌شهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این یادواره از خانواده‌های شهدای خبرنگار کشور و همچنین شهدای غزه تجلیل به عمل خواهد آمد. افزود: اگر صفات برجسته خبرنگاران شهید که هر یک می‌توانند الگویی برای جامعه باشند به‌درستی روشن و تبیین شود آن اثر واقعی خود را خواهد گذاشت و مردم سیره و روش زندگی شهیدان را سرلوحه و سبک زندگی خود قرار خواهند داد.

فرماندار شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه شهدای رسانه ملی و اصحاب رسانه، پرچم‌داران امت و رسولان جامعه هستند، تصریح کرد: برگزاری یادواره‌ای مانند شهدای خبرنگار و رسانه می‌تواند در فرهنگ‌سازی و توسعه اخلاقیات، رفتار و سبک زندگی شهدا برای گسترش این ارزش‌ها در نسل‌های مختلف جامعه به‌ویژه اهالی رسانه که خواص اثرگذار جامعه هستند در راستای حرکت به‌سوی جامعه آرمانی بسیار مؤثر باشد.

وی تأکید کرد: شهدای اصحاب رسانه، مصداق بارز اشاره خداوند متعال در قرآن به شهید و شهادت هستند که با هدف پوشش اخبار رشادت‌ها و دلیرمردی‌های ارتش اسلام آماده شده بودند و در مسیری گام برداشتند تا بتوانند عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهند و شهدای خبرنگار استان نیز در همین مسیر حرکت کردند.

صدور دستورات لازم برای حل مسائل و مشکلات نانوایان شاهین‌شهر و میمه

کاظمی ادامه داد: روز گذشته کارگروه فرعی ساماندهی آرد و نان شهرستان شاهین‌شهر و میمه با هدف برنامه‌ریزی و رسیدگی به مشکلات نانوایان شهرستان و با حضور دبیر آرد و نان استان اصفهان، کارشناسان دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، نمایندگان جهاد کشاورزی و جمعی از نانوایان در محل دفتر بخشداری مرکزی برگزار شد.

وی یادآور شد: در این نشست، پای حرف نانوایان و زحمت‌کشان حوزه آرد و نان شهرستان نشستیم و پس از دریافت مطالبات و درخواست‌های آنان، بر عزم جدی مدیریت شهرستان در رفع مشکلات این قشر زحمت‌کش، از طریق مبادی قانونی دستورات لازم صادر شد.

مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #رسانه #شهدا #مردم #ایران #جویا #خبرنگار #سیاسی
ما را دنبال کنید:
+