اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1402/11/30    کد خبر: 15727460   در دسته بندی سیاسی نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 2  دقیقه

در حاشیه جلسه ستاد انتخابات استان عنوان شد:

آخرین هماهنگی های مسئولان اجرایی اصفهان برای برگزاری انتخابات پرشور در یازدهم اسفندماه

آخرین هماهنگی های مسئولان اجرایی اصفهان برای برگزاری انتخابات پرشور در یازدهم اسفندماه

  رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در حال حاضر، این ستاد آخرین هماهنگی‌ها را با حوزه‌های انتخابیه انجام می‌دهد تا استان برای برگزاری انتخابات به حداکثر شرایط مطلوب دست یابد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان در حاشیه نشست ستاد انتخابات استان، ضمن اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در یازدهم اسفندماه سالجاری، گفت: فرایند اجرای انتخابات در استان به خوبی پیش می‌رود و برنامه‌ریزی های انجام شده در حال اجرا هستند.


وی ادامه داد: از ۲۵ بهمن ماه تبلیغات کاندیدهای مجلس خبرگان رهبری آغاز شد و مصاحبه‌های نامزدهای این انتخابات از شبکه‌های ۱۵ گانه انتخابات صداوسیمای مرکز اصفهان در حال پخش است.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: همچنین در تمامی حوزه‌های انتخابیه استان اصفهان، تبلیغات توسط ستادهای تبلیغاتی کاندیدهای انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری انجام می‌شود.

جان‌نثاری خاطرنشان کرد: فرایند تبلیغات کاندیدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز از سوم اسفندماه آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر، ستاد انتخابات استان آخرین هماهنگی‌ها را با حوزه‌های انتخابیه انجام می‌دهد تا استان برای برگزاری انتخابات به حداکثر شرایط مطلوب دست یابد.

جان‌نثاری افزود: همچنین در این نشست شرایط شهرستان اردستان برای برگزاری انتخابات مورد بررسی قرار گرفت که خوشبختانه در این شهرستان نیز مشکلی برای برگزاری انتخابات وجود ندارد.


مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #استاندار اصفهان #سیاست #جویا #ایران #مردم #انتخابات
ما را دنبال کنید:
+