اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: 1403/3/22    کد خبر: 15727587   در دسته بندی اجتماعی نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 2  دقیقه

معاون سلامت کمیته امداد استان اصفهان تاکید کرد:

نزدیک ۵ هزار مددجو کمیته امداد استان اصفهان بیمه شده تامین اجتماعی هستند

نزدیک ۵ هزار مددجو کمیته امداد استان اصفهان بیمه شده تامین اجتماعی هستند

  معاون سلامت کمیته امداد استان اصفهان گفت: در نیمه بهمن سال گذشته، هزار و 524 مددجوی دیگر به جمع بیمه شدگان کمیته امداد استان اصفهان اضافه شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، هادی بنایی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با اشاره به آمار مددجویان بیمه شده در سال گذشته، اظهار داشت: در نیمه بهمن ماه سال گذشته، هزار و 524 نفر بیمه شده جدید به جمع بیمه شدگان این نهاد اضافه شد. 

هادی بنایی با بیان اینکه درحال حاضر 4 هزار و 895 نفر از افراد تحت حمایت، بیمه شده تامین اجتماعی هستند، ادامه داد: حق بیمه بازنشستگی برای زنان سرپرست خانوار شهری بین 45 تا 50 سال و مجریان طرح های اشتغال فعال که سرپرست خانوار و مستمری بگیر این نهاد هستند، پرداخت می شود.

وی با تاکید براینکه کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانوارهای مددجویی نگاه ویژه ای به تامین آسایش، شرایط آتی و نیز پایداری درآمد آنها دارد، افزود: با پرداخت 10 سال حق بیمه مددجویان واجد شرایط به سازمان تامین اجتماعی، در سال گذشته 307 مددجوی کمیته امداد استان اصفهان، بازنشسته و مشمول مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی شدند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان، با اشاره به اینکه با پرداخت حق بیمه مددجویان واجد شرایط به سازمان تامین اجتماعی، بیمه شدگان می توانند از تمامی مزایای بیمه های اجتماعی نظیر بازنشستگی، فوت و یا از کارافتادگی بهره مند شوند، گفت: به ازای حق بیمه های اجتماعی مددجویان در سال گذشته، 27 میلیارد و 96 میلیون تومان تخصیص و به شعب تابعه سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.


مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #کمیته امداد #سلامت #بیمه #شغل #خبر #جویا #اصفهان
ما را دنبال کنید:
+