اشتراک گذاری

نوشته شده در تاریخ: -621/7/8    کد خبر: 15727036   در دسته بندی استانها نوشته شده توسط نورالله جویا
زمان تقریبی مطالعه: 2  دقیقه

معاون عمرانی استاندار اصفهان؛

پروژه گازرسانی به ۱۲ روستای جنوبی شهرستان خوروبیابانک آغاز شد

پروژه گازرسانی به ۱۲ روستای جنوبی شهرستان خوروبیابانک آغاز شد

  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از کلنگ زنی پروژه گازرسانی به ۱۲ روستای جنوبی شهرستان خوروبیابانک، خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه بیش از ۹۵۰ خانوار از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، صبح امروز دوم مهرماه، آیین کلنگ زنی پروژه گازرسانی به ۱۲ روستای جنوبی شهرستان خوروبیابانک با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان برگزار شد.
مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان درحاشیه این مراسم گفت: این پروژه عمرانی با ارزش ریالی بالغ بر ۳۷۰ میلیارد تومان در ۲۰ ماه اجرایی خواهد شد.
وی ادامه داد: انتظار می‌رود در جریان این پروژه حدود ۱۵۰ کیلومتر شبکه گذاری و یکهزار و ۲۰۰ علمک نصب شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بیان کرد: با اجرای پروژه گازرسانی به ۱۲ روستای جنوبی شهرستان خوروبیابانک، بیش از ۹۵۰ خانوار از نعمت گاز بهره‌مند و این گازرسانی در بخش‌های مختلف خانگی، زیرساختی و توسعه صنعت پایدار به کار گیری خواهد شد.
زینلیان متذکر شد: از ابتدای دولت سیزدهم در حوزه گازرسانی در مجموعه شرکت گاز استان طراحیِ بیش از یکهزار کیلومتر شبکه و اجرای بیش از ۱۸۰ ایستگاه تقلیل فشار انجام شده است.
وی ادامه داد: همچنین بیش از ۱۰۱ هزار مشترک جدید در بخش‌های مختلف این شرکت افزوده، ۱۴ هزار موتورخانه به صورت رایگان بهینه‌سازی و به بیش از یکهزار و ۱۰۰ واحد تولیدی گازرسانی شده است که این موارد بخشی از خدمات همکاران ما در مجموعه شرکت گاز استان به مردم است که امیدواریم مسیر خدمت‌رسانی در این حوزه پایدار بماند.


مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #اصفهان #خوروبیابانک #گاز #جویا #استانداری اصفهان
ما را دنبال کنید:

آخرین اخبار


+